Drilovačka – HIIT tréning pod vedením trénera

To najlepšie z Insanity a Focus T25

Drilovačka je intenzívny intervalový tréning zameraný na spaľovanie tukov a formovanie postavy. Vhodná je pre mužov aj ženy každého veku a zdatnosti. Vychádza z obľúbených fitness programov Insanity, Insanity Asylum a Focus T25. Istú podobnosť je možné nájsť aj s CrossFit, Bootcamp, či Tabata cvičením.
Tréning je určený každému, kto má záujem zlepšiť svoju kondíciu. Podľa úrovne cvičíme s vlastným telom a pomôckami, neskôr s činkami. Cvičíme podľa svojich možností, no cieľom je prekonať sám seba a napredovať. K tomu vám pomôžu naši skúsení tréneri.

Drilovačka je jeden z najúčinnejších a najnáročnejších tréningov v meste. Vyžmýka z vás maximum a budete chcieť prestať, no cesta za výsledkami je už raz taká…

 

 

Najbližšie voľné termíny

Tréningy Drilovačka sú pre verejnosť zrušené. Ďakujeme za priazeň a vidíme sa pri iných projektoch.

Stále sme aktívní na našom blogu a pridružených FB stránkach Kraľ hory.

Ako to vyzerá na tréningu

Focus T25

Focus T25 je najnovší fitness program od Beachbody a Shauna T. Ide o časovo efektívne, všestranne zamerané cvičenie na 25 minút denne. Má 3 fázy Alpha, Beta a Gamma , spolu 11 týždňov výborného cvičenia, ktoré môžete cvičiť aj doma.

Viac o tomto cvičení sa dočítate aj na našom blogu k kategórii Focus T25 cvičenie.

Insanity workout & Insanity Asylum

Insanity séria je jedno z najznámejších a najúčinnejších cvičení na doma. Pozostáva z troch programov.

Insanity Workout je intenzívne cvičenie s vlastným telom. Trvá 60 dní, počas ktorých okúsite intenzívny program. Jeho úspešným zakončením získate výbornú kondíciu.

Insanity Asylum vol 1 & 2 sú zatiaľ to najlepšie od Shauna T. Extrémne náročný, no účinný program, ktorý hraničí s tréningom profesionálov. Určený je pre pokročilých cvičencov, no ak ho raz začnete, nebudete chcieť nič iné.  Maximálne tak striedať s Focus T25. Vlastná skúsenosť 😉

 

Všetko potrebné o Insanity nájdete aj na našom blogu v kategórii Insanity cvičenie. Insanity, Insanity: Asylum a Focus T25 sú registrované obchodné značky spoločnosti Beachbody, LLC (USA). Logá boli použité s ich dovolením.