Vzorový jedálny lístok na chudnutie

Všeobecné rady nemám v obľube ale niekoľko výnimiek sa nájde. Jednou z nich je vzorový jedálniček, ktorý viacerí z vás pýtajú. Zuzka z Kompava.sk pre vás jeden zostavila. 

Univerzálne riešenie

Pri tomto jedálničku treba podotknúť, že je univerzálny. Všetky čísla, jedlá a množstvá berte ako istý rámec. Nikde nie je napísané, že práve dané množstvo je to jediné správne a len s takým jedlom sa dá dosiahnuť to, čo chcete.

Takýto vzorový jedálniček vám však ukáže, ako by to malo vyzerať. Aké jedlá alebo suroviny sa dajú použiť. Ako by mal vyzerať taký typický deň. Následne už stačí všetko skúsiť a upraviť podľa svojich potrieb.

[vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“40px“][vc_text_separator title=“Reklama“ title_align=“separator_align_center“ color=“grey“][vc_empty_space height=“10px“][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][vc_empty_space height=“40px“][/vc_column][/vc_row]

Ako ho upraviť

  • Pokiaľ sa vám stane, že na tréningu budete zrazu menej vládať, skúste pridať množstvo.
  • Pokiaľ sa vám stane, že sa vám schudnúť nepodarí, skúste množstvo znížiť. Alebo sa pozrite na váš tréning. Pozor však na čas. Nečakajte zmenu za 2 dni. Vydržte pár týždňov.
  • Niečo vám nechutí? Nájdite si alternatívu.

 

[vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_call_to_action content_size=“big“ background=“fancy“ line=“true“ style=“1″]Stiahnite si jedálniček a osvojte si základy zdravej výživy

[dt_button size=“big“ style=“default“ animation=“none“ color_mode=“default“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://www.skfitkari.sk/subory/kompava/jedalnicek-kompava.pdf“ target_blank=“true“]Stiahnuť (pdf, 188kB)[/dt_button][/dt_call_to_action][/vc_column][/vc_row]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.