Tri týždne insanity za nami

Dnešným plyometric cardio circuit – kruhovým tréningom končím už tretí týždeň Insanity cvičenia. Zatiaľ ide všetko podľa plánu, aj keď niektoré dni je to s regeneráciou horšie.

Insanity cvičenie

Po tréningu si vždy dávam niečo na doplnenie energie. Môj pulzmeter hlási vždy cca 700 kcal, takže sa jej veru zmestí dosť. Využívam na to buď gainer
( ešte doberám Vitalmax 30 v sáčkoch) alebo čisto sacharidový prášok (aktuálne ešte Complex Carbo 3X od Vitalmaxu). Obe vždy doplním cca 5 g kreatinu. Niečo podobné by ste si vždy mali dať aj vy. Tréning je dosť intenzívny a najdôležitejšie je dodať svalom energiu ihneď po cvičení.

Ak stále rozmýšľate či začať cvičiť, tak Insanity rozhodne odporúčam skúsiť. 6 dní do týždňa je síce dosť, ale je veľká šanca, že sa na cvičenie namotáte presne ako ja. Sledujte náš program Insanity a dozviete sa všetko potrebné.
V prípade, že už Insanity cvičíte, tak želám veľa síl v ďalších dňoch. A nezabudnite dig deeper…

Takžtiež sa s nami môžete podeliť o vaše skúsenosti s cvičením a ak by ste mali nejaké otázky, píšte kľudne na mail, Facebook alebo sem do diskusie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.