Školenie Insanity trénerov už aj v Europe

Nie je to tak dávno, čo som písal, že certifikát z Insanity je možné získať iba v Amerike. Táto informácia už neplatí. Získať certifikát umožňujúci komerčne precvičovať a používať názov Insanity je možné už aj v Európe. Konkrétne v Anglicku, resp. UK.

Stačí vycestovať do Londýna

Miesto cestovania cez pol sveta stačí vycestovať do Londýna, alebo smer Glasgow (Škótsko). Hodiny sú takmer každý druhý deň. Samotný workshop trvá jeden deň, takže sa to dá stihnúť aj na otočku.

Dve úrovne

INSANITY® Instructor Training Workshop

Absolvovanín jednodňového školenia ukončeného testom získate status Insanity Instructor. Vďaka nemu môžete verejne a legálne precvičovať Insanity vo svojom gyme a telocvični atď. Spolu s certifikátom získate právo používať samotné logo Insanity. Svoje tréningy tak pokojne môžete nazvať „Insanity v (mesto)“.

INSANITY® Pro Team

Okrem bežného školenie a statusu Instructor sa môžete stať členom Pro Team-u. Členstvo je platené a stojí cca 30 € mesačne. Získate však unikátne inštruktážne DVD s cvikmi, hudbou a všeličím iným. Aspoň tak tvrdí BeachBody.

insanity certifikácia

Cena a platnosť certifikátu

Cena kurzu je aktuálne 200 £ (cca 240 €, 6600 Kč). Platnosť certifikátu je 12 mesiacov. Po jeho uplynutí si ho musíte predlžiť. Celkom dobrý business plán pre BeachBody. Z môjho pohľadu to mohli nechať platné dlhšie, ale budiš.

Pre niekoho však môže byť výhodou, že na Insanity certifikát nepotrebuje žiaden predtým absolvovaný, akreditovaný trénerský kurz. To so sebou prináša ale viaceré úskalia. Stať sa vám tak môže, že vám precvičuje niekto, kto si spravil jednodňové školenie a inak nič. Na založenie viazanej živnosti vám tak isto tento komerčný zdrap papiera stačiť nebude.

Precvičovanie na Slovensku.

Na slovensku sa v poslednom období vyrojilo viacero fitiek, ktoré ponúkajú Insanity. Podľa nám dostupných info však certifikovaných inštruktorov nemajú a tak by ani názov Insanity používať nemali. S našimi tréningami bola situácia podobná. Aj keď naše tréningy nie sú komerčná záležitosť, vytvorili sme si niečo nové. Naša Drilovačka kombinuje Insanity a Focus T25, no doplnili sme to o niečo ďalšie a povýšili tak na ďalší level.

 

Ak máte k Insanity certifikácii nejaké otázky, môžete ich smerovať do komentárov.

[dt_call_to_action style=“1″ background=“plain“ content_size=“normal“ text_align=“left“ animation=“none“ line=“true“]Informácie o školení ako aj najbližšie termíny nájdete na webe https://uk.beachbodylive.com/insanity/

[dt_button size=“medium“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://uk.beachbodylive.com/insanity/“ target_blank=“true“]Chcem certifikát Insanity[/dt_button]

[/dt_call_to_action]

 

 

Jeden komentár k “Školenie Insanity trénerov už aj v Europe”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.