Shaun T LIVE – November 2014

Novembrový live chat so Shaunom sa očakávane venoval najmä novému Insanity Max: 30. Opäť sa odpovedalo na mnoho otázok fanúšikov. Ak chcete načerpať nové informácie a trochu tej motivácie, určite si nájdite hodinku a pozrite si celý záznam zo živého prenosu.

[dt_divider style=“thin“ /]

Prečo Insanity Max 30 funguje?

Je to vysoko intenzívne cvičenie s vlastným telom. Cvičí sa 5 krát v týždni. Je všestranne zameraný. Je to režim, ktorý funguje nech sa deje čokoľvek. Naučíte sa ovládať svoje telo, 30 minút nebudete myslieť na nič iné. Ak ste skúsený cvičenec, tak Insanity Max: 30 je zase niečo nové pre vás a vaše telo. Nové výzvy, nové prekážky, nové výsledky 😉

Stále je to však o vás. Pokiaľ to fľákate, neočakávajte úžasné výsledky.

[dt_divider style=“thin“ /]

Pre koho je Insanity Max 30 určené?

Pre každého, kto si trúfa a má odhodlanie. Nie je to ľahké, bude to bolieť ale bude to stáť za to. Dokonca vás nemusia odradiť ani bolestivé kolená či chrbát. Vo video je modifier (už od čias Focus T25), ktorý ukazuje šetrnejšie verzie jednotlivých cvikov. Cielene nepíšem jednoduchšie 😉

[dt_divider style=“thin“ /]

Prečo si vytvoril Max 30?

Hlavnou motiváciou bolo vytvoriť skvelý a účinný program, ktorý však nebude časovo náročný. Najčastejšou výhovorkou prečo ľudia necvičia je stále čas. 30 minút denne sa dá naozaj nájsť aj pri nabitom programe. Keď sa zameriate na efektivitu, 30 minút môže priniesť rovnaké výsledky ako 60 minút. Focus T25 bol toho dôkazom.

Druhým dôvodom bolo, že Insanity ako také bolo už pomerne staré (2009). Žiadalo si to opäť niečo nové a lepšie. Všetko sa dá zlepšiť.

[dt_divider style=“thin“ /]

Čo znamená MAXout?

Dosiahnuť Maxout znamená dosiahnuť level, kedy to uz proste nejde ďalej. Je to bod, kedy už musíte obetovať formu (napríklad rozsah pohybu), aby ste mohli ísť ďalej. V novom Insanity Max: 30 sa bude sledovať, kedy tento stav príde. Čím dlhšie vydržíte, tým lepšie.

[dt_divider style=“thin“ /]

Aký je tvoj obľubený cvik

Burpee lunge – spojenie angličákov a výpadov.

burpee lunges
Najprv skočíte do planku…
burpee lunges
…potom späť hore a do výpadu.

[dt_divider style=“thin“ /]

 

Kde je Tanya?

Usmerňovala Shauna, viedla ho pri natáčaní z druhej strany kamery. Ukazovala mu ďalší cvik, ostávajúci čas a podobne. Okrem toho vyberala aj ľudí do videí.

[dt_divider style=“thin“ /]

Celý záznam

Zaujalo vás niečo vo videu no neporozumeli ste? Spýtajte sa v diskusii.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.