S Fitkármi do formy 2014 – vyhodnotenie

Úvodný ročník súťaže S Fitkármi do Formy 2014 je na konci. Je čas ju vyhodnotiť a predstaviť tých najlepších z vás.

Priebeh súťaže

Naša súťaž prebiehala od 29.9.2014 do 7.12.2014.  K dispozícií tak bolo 10 týždňov, počas ktorých ste mali možnosť zmeniť zlepšiť svoju kondíciu a zmeniť svoje telo.

Do súťaže sa prihlásilo 25 ľudí. 22 žien a 3 muži .Prevážna časť bola z webu (naša stránka a Facebook stránok Insanity CZ / SK, resp. Focus T25 CZ / SK). Vašim cieľom bolo až na jeden prípad schudnúť a zbaviť sa prebytočného tuku. Nabudúce sa hádam nájde niekto, komu pôjde o nabratie svalovej hmoty 😉

Svoje finálne fotky mi poslalo 6 z vás. Všetko ženy.

Vaše premeny

do-formy-14-agata
Agáta, 25 rokov, Brezno
do-formy-14-petra
Petra Kadlečková, 29 rokov, Jablonec nad Nisou, ČR
do-formy-14-nika
Nikka, 24 rokov, Topoľčany
do-formy-14-natalia-jana
Natália, 33 rokov, Michalovce

Ostatné fotky žiaľ nespĺňali kritéria. Before a after fotky boli v odlišných postojoch alebo dokonca v oblečení od hlavy po päty. V takomto stave sa to žiaľ nedalo brať do úvahy, aj keď v jednom prípade ma to značne mrzí. Vyzeralo to na absolútnu víťazku, ktorá poslala aj svoje fotky ešte z leta. Pravidlá sú však pravidlá. Väčšina ich zvládla dodržať tak sme sa ich držali aj my.

Ceny a partneri súťaže

Súťaž sa uskutočnili najmä vďaka našim partnerom. Hlavným partnerom súťaže bola spoločnosť Kompava, ktorá poskytla ceny pre výhercov. Jedná sa o Wellness proteín – najlepší proteín na našom trhu, uterák a šejker. Okrem toho získajú kopec vzoriek a iných drobností. Celková hodnota balíčka je tak 50€.

výživové doplnky kompava

balíček kompava

 

Ďalšie informácie a odporúčania

Výhercov som kontaktoval. Tak isto som ich poprosil o ďalšie informácie. Čo robili, ako sa stravovali, čo bolo ich hlavnou motiváciou a podobne. Keď tieto informácie zozbieram, tak ich postnem.

[dt_divider style=“thin“ /]

UPDATE: odpovede sú online.

[dt_divider style=“thin“ /]

Všetkým, ktorí sa do našej súťaže zapojili patrí veľká vďaka. Podobná vec prebiehala na našom webe prvý krát. Súťaž však mala

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.