Základné informácie

Vitajte na blogu športového klubu ŠK Fitkári Bratislava. Naši tréneri sa s vami podelia o množstvo informácií z oblasti fitness a silového tréningu, zdravej stravy a športovej výživy.

Zároveň sme najrozsiahlejším slovenským blogom o fitness programoch Focus T25 a Insanity od BeachBody. Pre tieto úžasné programy spravujeme aj lokálne Facebook stránky.

Poslanie

Našim cieľom je pomáhať verejnosti zlepšiť svoje zdravie a kondíciu prostredníctvom športu a zdravej životosprávy. Na splnenie tohto cieľa zdieľame naše vedomosti a skúsenosti na tomto blogu.

Hlavné témy

 • Fitness programy Focus T25 a Insanity.


 • Fitness a zdravá životospráva


 • Silový tréning v posilňovni


 • Domáce cvičenie


 • Doplnky výživy a suplementácia

 • Kategórie

  Články sú rozdelené do kategórií podľa príslušných oblastí.

  Autori článkov
  [dt_benefits_vc columns=“3″ style=“1″ dividers=“true“ image_background=“true“ image_background_color=“#ffffff“ target_blank=“false“ header_size=“h3″ content_size=“normal“ number=“8″ orderby=“date“ order=“desc“ animation=“scale“ category=“kategorie_clankov“]

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting2_1/7/d/7d904814-9b3b-44e1-88ec-b9b272bbefb0/skfitkari.sk/web/wp-content/themes/dt-the7/inc/extensions/stylesheet-functions.php on line 63

  Roky online

  Autori

  Článkov

  Návštevníkov / mesiac

  Naši priatelia a partneri

  [dt_logos columns=“4″ dividers=“true“ number=“12″ orderby=“date“ order=“desc“ category=“hlavni_partneri“ column_width=“180″ columns_number=“3″ animate=“one_by_one“]

  Informácie o obsahu

  Všetok obsah, ktorý je na webe je chránený autorským zákonom. Bez písomného súhlasu autora je jeho kopírovanie, šírenie a vydávanie za svoj vlastný porušením Autorského zákona č. 618/2003 Zb.

  Je zakázané kopírovať, meniť, distribuovať, publikovať, predávať,  vytvárať deriváty článkov alebo používať obsah stránok k akýmkoľvek účelom bez predchádzajúceho súhlasu ŠK Fitkári Bratislava.

  Focus T25®,  Insanity Workout®, Insanity Asylum®, Insanity Max: 30® sú ochranné známky Beachbody, LLC, USA. Zdroj obrázkov k týmto produktom: Beachbody, LLC. Rešpektujte prosím práva vlastníkov.