Certifikácia Insanity trénerov

Viacerí z vás sa na mňa obracajú s otázkou, kde  a ako získať „INSANITY trénerský kurz“. Je super, že tomuto cvičeniu sa chce venovať čoraz viac ľudí a zároveň ho aj precvičovať. Nie je to s ním však také jednoduché.

insanity certifikácia

Update:Už aj v Európe

Aktuálne informácie o školení nájdete v tomto článku.

Jedine v USA

Certifikácia Insanity prebieha výlučne v Amerike. Beachbody v začiatkoch tvrdilo, že prídu aj do Európy, no posledné mesiace už túto možnosť nespomínajú. Jediná cesta ako získať insanity certifikáciu je tak vycestovať do USA alebo Kanady. Voľné termíny ako aj oficiálne informácie nájdete na webe http://www.insanitycertification.com/.

Precvičovanie vo fitku

Komerčné precvičovanie v nejakom fitness centre priamo pod menom INSANITY je možné len s platnou certifikáciou. Inak v podstate porušujete ich obchodné a ochranné známky. Poviete si, že sa o naše malé Slovensko zaujímať nebudú. Opak je však pravdou a tak napríklad aj .sk doména insanity.sk je registrovaná priamo Beachbody prostredníctvom lokálnej patentovej a známkovej kancelárie.

Trénerský kurz

Čo ma však dosť prekvapuje je, že INSANITY chcú precvičovať často aj ľudia, ktorí nemajú trénerský kurz. Osobne si myslím, že bez neho by ste sa nemali púšťať do žiadneho precvičovania. Samozrejme dobrého trénera z vás jeden papier nespraví, ale bez neho je to nezodpovedné. certifikát trénera

 

Šialený tréning

Záleží teda od úhla pohľadu. Ak chcete hocikde precvičovať, odporúčam používať na to iný názov. Nazvite si to trebárs „šialené cvičenie“, oficiálnym pomenovaniam sa vyhnite a obe strany budú spokojné. Vy aj vaši budúci klienti.

[dt_call_to_action style=“1″ background=“plain“ content_size=“normal“ text_align=“left“ animation=“none“ line=“true“]Certifikát je možné získať už aj v Európe.

[dt_button size=“medium“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“http://blog.skfitkari.sk/insanity/skolenie-insanity-trenerov-v-europe/“ target_blank=“false“]Viac informácii o školení Insanity[/dt_button]

[/dt_call_to_action]

Dajte o sebe vedieť

Ak už náhodou takéto hodiny máte, dajte nám vedieť. V rámci CZ & SK Komunity vedieme prehľad cvičení v Čechách a na Slovensku.

Ak máte nejaké otázky, pýtajte sa v komentároch 😉

 

 

 

Jeden komentár k “Certifikácia Insanity trénerov”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.