BlenderBottle ProStak – Fantastický šejker pre náročných

Výrobky značky BlenderBottle som si obľúbil od prvého momentu. Niet divu. Ide o športové šejkre a iné doplnky vysokej, priam deluxe kvality. Navyše vo farbách, ktoré pútajú pozornosť. Dnes sa pozrieme bližšie na ProStak šejker – multišejker s malými miskami na cesty.

Čarovná gulička

blenderbottle gulicka
Zdroj: BlenderBottle

Typickým znakom BllnderBottle šejkrov je mixovanie pomocou guličky z nerezovej ocele. Tento patentovo chránený výmysel nenájdete u žiadneho iného výrobcu. Mixovanie s ňou je trochu hlučnejšie ako s bežným sitkom. Výrobca tvrdí, že okrem prášku vám pohodlne rozmixuje aj jogurt, arašidové maslo, či ovsené vločky / otruby. Toto som hneď musel overiť a ostal som príjemne prekvapený. Tuhší obsah tomuto šejkru nerobí žiaden problém.

 

 

Samostatné dózy

prostak dozy
30g proteinu a tabletky. Druhá dóza je ešte o niečo väčšia.

Ak potrebujete nosiť so sebou viac dávok proteinu či iné doplnky – práškové alebo tabletkové, ProStak budete milovať. V balení nájdete dve samostatné dózy. Menšia pojme jednu odmerku (cca 30g). Tá väčšia navyše obsahuje oddeliteľný priestor na tabletkové suplementy. Keď si to spočítate, môžete mať so sebou doplnky na celý deň. To sa hodí každému, kto chodí do školy, práce, po cestách a potrebuje si strážiť výživu. Pre mňa veľmi užitočné.

Šejker 2.0

Objem šejkra prostak
Objem je dostatočný – 450ml

Samotný šejker je radosť používať. Vrchnák obsahuje praktické putko, na ktoré si môžete vo fitku pripevniť kľúče od skrinky, prípadne ho zaň nosiť. Veľmi šikovné. Zatváranie fľaše, či už závit alebo poklop je spoľahlivé. Váš nápoj tak ostane vždy vo vnútri. Na druhú stranu sa poklop na pitie otvára jednoducho. Keď to porovnám so SportMixer fľašou, tak je potrebná omnoho menšia sila.
Ryska na boku fľaše značí dostatočný objem – 450ml. To by malo stačiť na rozmixovanie akéhokoľvek nápoja. Väčšina proteinov sa mieša v 250-300ml.

Vykročte z davu

Farebné prevedenia ProStak
Zdroj: BlenderBottle

Ak vás navyše nebavia obyčajné čierne či priesvitné šejkre, dávajte pozor. BlenderBottle sa vyrába v neskutočne pekných farebných prevedeniach. Osobne vlastním zelenú a oranžovú, no páči sa mi aj modrý variant. Myslím, že každý si príde na svoje. V čase keď tréning bez fotky na Instagrame / Facebooku akoby sa nerátal, šejker bude vašou ozdobou 😉

 

 

 

 

Zabudnite na zápach

 

BlenderBottle ProStak cenaJednoducho nezapáchajú. Ak na bežné pitie používam obyčajnú plastovú fľašu od minerálky, nech ju čistím akokoľvek, po čase zapácha a musím ju vyhodiť. Odkedy používam Sportmixer, mám po problémoch. Pri šejkri som tento problém síce ešte nemal, ale za zmienku to stojí. Samozrejme, pokiaľ v tom necháte proťák cez noc, tak vám nepomôže ani pán Boh…  Okrem toho sú ale tieto fľaše BPA free (viac info napríklad tu).

 

 

Kvalita, za ktorú sa platí

Pri písaní tejto recenzie som tieto fľaše ukázal viacerým ľudom. Fakt, že si ju každý chcel nechať a zaradiť do svojej zbierky dáva jasný signál. Ja nie som výnimka a bral som hneď dva kusy. Osobne som sa k nim dostal vďaka firme Kompava, ktorá ich aj na môj podnet začala nedávno predávať. Cena 15 € je adekvátna tomu,čo BlenderBottle Prostak ponúka.

BlenderBottle jednoznačne odporúčam. Na vaše otázky rád odpoviem v komentároch. V ďalšej recenzii sa pozrieme na SpotiMixer.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.