30-dňová výzva: brucho

Spolu s predošlou výzvou v podobe 3000 drepov za mesiac sa šíri aj ďalšia. Táto na rozdiel od pekného zadku sľubuje ploché brucho. Inak je to takmer to isté. Viac ako 3000 brušákov a six-pack je na svete… Možno ten v obchode od firmy Heineken. Na posilnenie brušných svalov v domácich podmienkach sa hodí aj toto jednoduché oldschoold 8-minútové video alebo 7-minútový tréning na brucho.

30 dňová výzva brucho

 

Ono s cvičením brucha a cieľom, ktorý ľudí do toho ženie je to pomerne zložité. Najčastejšie chyby alebo prístupy, s ktorými som sa stretol by sa dali zhrnúť takto:

  • Chcem schudnúť z brucha a vyrysovať ho —> začnem robiť brušáky. Absolútne zlý prístup. Nakoľko neexistuje nič, ako lokálne chudnutie (napr. iba z brucha), takto nastavený cieľ sa nepodarí splniť. Svaly síce posilníte, ale ak vás trápi vyššie percento podkožného tuku, takto sa ho nezbavíte.

Táto 30-dňová výzva teda na posilnenie brušných svalov bude dobrá, ale ploché bruško nečakajte. To sa robí v kuchyni.

ako na tehličky na bruchu

[vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“40″][vc_text_separator title=“Reklama“ title_align=“separator_align_center“ color=“grey“][dt_gap height=“10″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][dt_gap height=“15″][dt_gap height=“40″][/vc_column][/vc_row]

[dt_button size=“big“ style=“default“ animation=“none“ color_mode=“default“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://www.skfitkari.sk/blog/category/trening“ target_blank=“false“]Prečítaj si aj ostatné články o tréningu[/dt_button]

153 komentárov k “30-dňová výzva: brucho”

    1. ak vám to pomôže ja som začínala tak že som si zapla na internete video a popri cvičený som to pozerala treba si to naštudovať cez video a keď budete mať pocit že je to veľa a nezvládnete to opakujte si ,že bolesť prináša výsledký a ,že je to dobré znamenie lebo svaly začali pracovať. Beh je skvelý pomocník .

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.